Názory mých klientek

Karolíno, díky za plán! Všechno to je logické a hlavně reálné. Udělala jste mi radost. Tak teď ještě abych já udělala radost vám 🙂. Začínám hned dnes, už jsem nakoupila podle vašich nápadů. Uvidíme se za měsíc. (Šárka F.)

Vydat se na cestu za lepším stravováním a u toho snad i za užším pasem byl dlouho můj plán. Když jsem narazila na paní Karolínu, byl mi sympatický způsob, kterým popisovala svůj vztah k jídlu a postoj k výživovému poradenství. Hned při první návštěvě jsem věděla, že jsem neudělala chybu, když jsem si jako průvodce na svoji cestu zvolila právě ji. Vyhovuje mi, že můžu spolupracovat s člověkem, který miluje jídlo, a tak je schopný poradit mi potraviny a pokrmy, které mému tělu pomáhají a zároveň dobře chutnají. A ta pozitivní energie, s kterou vás paní Karolína při každé návštěvě přivítá, je prostě k nezaplacení, člověk se tak vždy těší na další. (Karolina V.)

Paní Karolina má výborný smysl pro humor, takže naše posezení nebylo takové to typické, kde z vás poradce tahá všechny vaše nutriční hříchy a vy se cítíte jako „blb”. Klidně se naopak přiznáte i k té svačince o půlnoci 🙂 Po našem společném posezení přišlo na řadu si stoupnout na tu high tech váhu. Jako většina žen ve věku 50+ s ní moc nejsem kámoška… Ale paní Karolina je profesionál, všechna čísla vysvětlila a domluvily jsme co dál. Za pár dní mi e-mailem přišel plán, jak změnit stravu. Paní Karolina našla moje 3 hlavní chyby a navrhla, co s nimi. Žádné crazy změny, jenom ubrat trošku tady a přidat tam… Po 3 měsících dodržování mi zmizelo pár kilo a centimetrů v pase, a naopak cítím že se mi vrací energie. Jsem jen kousek od dopnutí mých nejoblíbenějších džínů! (Martina C.)

Milá Karolíno, děkuju za Váš čas a za podrobnou zprávu, návod i recepty, které vypadají parádně, protože „lidsky” i pro někoho, kdo má rád jídlo a na alternativy ho moc neužije :). Já si u Vás utřídila myšlenky a taky odešla s dobrým pocitem, že je potřeba srovnat se s tím, že je a bude spousta věcí jinak, ale s trochou námahy to nebude zase takovej průšvih. 😉 Celej život jsem byla zvyklá vařit hlavně pro ostatní, jídlo je u nás v rodině způsob jak opečovat, řešit ho s ohledem na sebe nejsem moc zvyklá. Ale je na čase. I s tím cvičením je to jasný „jako facka” ;)…  (Štěpánka S.)

Dobrý den, Karolíno, moc moc děkuji, je to úžasné!! (Petra M.)

Karolino děkuji, to vypadá dobře, dokonce i tak, že bych to mohla zvládnout, i když známe se… 🙂 držte mi tedy palce. Plán jsem si vytiskla a vylepila na lednici. (Jiřina L.)

Asi jako každá žena jsem byla neustále nespokojena s tím, jak vypadám. Držela jsem nespočet diet, něco jsem vždy byla schopna shodit, ale za cenu toho, že se mi vše vždy opět vrátilo nahoru… Rozhodla jsem se využít výživového poradce a našla jsem paní Karolínu Kamberskou. Přišlo mi sympatické, že nepoužívá žádné doplňky stravy a jídelníček se tvoří z potravin, které jsou normální a dostupné v každém obchodě. Paní Karolína je velmi ochotná, příjemná a dokáže mi vše podrobně a srozumitelně vysvětlit. Po 2,5 měsících cítím na svém těle velkou změnu, a to nejen v podobě snížení váhy či cm, ale hlavně obrovský příval energie a chutě do života. Ve spolupráci pokračuji a na každé kontrolní sezení se těším. (Renata E.)

Paní Karolínka je velice milá, příjemná a empatická rádkyně v oblasti výživy. Velice se mi líbí, že přistupuje ke každému individuálně, připraví takový výživový plán, aby vyhovoval konkrétní osobě. Mě například velice pomohla pochopit, jak co nejefektivněji pojmout vaření pro mě a mé 2 pubertální děti, tak aby se dostatečně nasytily a já se mohla s malou úpravou najíst společně s nimi. Pro pracující mamku jsou její rady neocenitelné. S její pomocí jsem konečně pochopila co jíst abych nejen zhubla, ale cítila se dobře. Dokonce přidává i své báječné recepty:-) (Pavlína K.)

Spolupráce s paní Kamberskou mě baví, vyhovuje mi že ona sama má ráda jídlo, a tak mě nenutí jíst nějaké speciální potraviny. Prosazuje spíše pomalou a trvalou změnu, než nějaké extrémy, což je mi sympatické a po různých pokusech s radikálními dietami a následným jojo efektem to považuji za správné. (Hana V.)