Jak probíhá spolupráce?

Společně zkusíme objevit, co je právě pro vás nejlepší. Pokud budete chtít, zvážím vás na bioimpedanční váze. Ale možná vás netrápí váha, spíš málo energie, špatná nálada, neklidný spánek? Promyslíme.

Konzultace: 55 minut/1200 Kč

Bioimpedanční váha Tanita nám řekne základní informace o vašem těle – váhu, množství vody, tuku, svalů, váš metabolický věk, množství nebezpečného viscerálního tuku, bazální metabolismus a také hmotnost kostí. Dáme si tyto informace do kontextu vašeho života a zdraví. Probereme historii vašeho vztahu k jídlu, aktuální radosti i trápení, chutě, diety, stres, pohyb, odpočinek… Po první konzultaci vám vypracuji výstup, na kterém se domluvíme, většinou to bude jídelní plán:

Vypracování jídelního plánu: 1500 Kč

Plán vám zašlu do tří dnů po konzultaci. Bude zahrnovat všechno důležité pro nastartování změny správným směrem – a ukázkový jídelníček. Navrhnu vám sestavu drobných triků, kterými si jednoduše zlepšíte každodenní jídelní rutinu. Pošlu i recepty, které pro vás mohou být užitečné. 

Krátká kontrola: 20 minut/500 Kč

Všechno funguje jak má, jen chcete mít jistotu? Můžete chodit pravidelně na krátkou kontrolu. Ta zahrnuje převážení na bioimpedanční váze a společné zamyšlení, co můžeme ještě zlepšit. Frekvenci kontrol si určujete sama – pro někoho jsou skvělou motivací kontroly jednou týdně, někomu stačí „jen občas, ze zvědavosti…“

On-line konzultace: 55 minut/1200 Kč

Někdy to nejde jinak… Domluvme se vždycky alespoň dva dny předem. Na dálku vás na Tanitě nezvážím, to dá rozum, ale bude fajn když budete vědět alespoň číslo z vaší domácí váhy a také obvod svého pasu a boků. Probereme všechno úplně stejně, jako bychom to udělaly při konzultaci naživo. Jídelní plán vám můžu spolehlivě vypracovat i na základě on-line konzultace. A třeba se příště potkáme normálně v poradně, až to situace dovolí.

Krátká kontrola on-line: 20 minut/500 Kč

Když situace nenahrává osobní návštěvě, můžeme alespoň probrat, jak se máte, co se daří a co ne, najít nové nápady a cesty… Všechno vám pak shrnu to krátkého mailu, včetně tipů a odkazů na spolehlivé zdroje či recepty. Můžeme se klidně domluvit, že před kontrolou mi budete pár dní posílat váš jídelníček a aktivity (záleží, jestli to budete cítit jako užitečné).

Dárkový poukaz:

Na přání řady z vás jsem nakonec zavedla i možnost dárkových poukazů. Doporučuji jistou opatrnost – dávejte prosím konzultace u mě jen těm svým blízkým, u kterých jste si jisti, že by se ke mně brzy vypravili i sami od sebe (třeba o tom mluvili)… Proč? Protože pustit se do změny vyžaduje osobní rozhodnutí. A to nemůže přijít zvenku – naopak, impuls zvenku někdy člověka spíš naštve. 🙂 Známe to! Pokud jste si jisti, ráda vaše blízké přivítám, mám už pár klientek kterým darovaný poukaz přinesl nový začátek… Poukazy vám můžu poslat v tištěné podobě, ale i mailem, záleží na vašem přání.