Blog a knihy

Pár let jsem psala gastronomický blog a bavilo mě to – ale vlastně mám nejradši papír… Podle svých kuchařských knih často sama vařím, kdo si má všechny recepty z hlavy pamatovat? Navíc mám sama u sebe jistotu, že tak jak jsem to napsala, tak to také funguje… Pokud hledáte inspiraci, budu ráda, když ji najdete u mě.

Můj blog se jmenuje Radost podle Karolíny a hrála jsem si s ním v několika předchozích letech. Než jsem zjistila, že žiju radši offline, než online. Ale mám ho ráda, a vy tam můžete najít stálice z mých kuchařek i nové recepty, a také spoustu dalšího čtení. Rádi pečujete o své zdraví? Nenechte si uniknout primitivní a dokonale funkční recepty na kváskový chléb a kimči!

Právě na blogu také se také budou objevovat termíny kuchařských kurzů, až začnou po koroně znovu fungovat… 

Mé čtyři kuchařky si můžete koupit třeba v mém oblíbeném knihkupectví Le Amos u nás v městečku na náměstí. Ale samozřejmě i ve všech vašich oblíbených knihkupectvích. 

Jejich základem jsou recepty, které jsem vařila ve svých televizních pořadech, ale najdete tam i leccos dalšího – a lákavé fotky Silvie Kolevové. 

Podporuji vášeň pro dobré a kvalitní jídlo. Nevěřím na zákazy a příkazy. Můžete jíst cokoliv, když se naučíte odhadnout množství a načasování. Klidně i čokoládový koláč, nebo tence nakrájený bůček s medovou kůrkou… Chce to jen myslet a zachovat si bdělost a zdravou míru. Ozvěte se, pokud s tím budete chtít pomoci.