Přednášky, blog a knihy

Protože se jídlem a zdravím zabývám už spoustu let, najdete mou stopu leckde – v řadě časopisů (Žena a život, Marianne, Vlasta, Lidové noviny, atd.), v knihkupectvích i na internetu. V posledních letech mé články o jídle najdete i na webu STOBu (Stop obezitě), jehož jsem se stala lektorkou. S jejich filozofií „hubnutí hlavou“ naprosto souzním.

Ráda o jídle také přednáším. Mám připravené dvě přednášky:

Triky štíhlých gurmánek – přednáška (nejen) pro ženy je shrnutím toho zásadního, co jsem v této oblasti zjistila. Pro někoho jsou tyto objevy překvapivé, a tak je nakonec v diskusi vždycky pořádně probereme. K přednášce nabízím (po předchozí domluvě) i možnost zvážení zájemců na bioimpedanční váze a pětiminutové konzultace výsledků.

Chci jíst a zářit – přednáška pro teenagery (11-15 let). Tuto přednášku si vyžádala doba – protože já i většina mých přátel máme děti v tomto věku, zjistili jsme jak moc s jejich životním stylem – váhou – sebevědomím zacvičila korona. V přednášce jim vždycky shrnu možnosti, jak si udržet pěkné tělo v šortkách a triku, a přitom netrpět hlady…

V případě zájmu o přednášku mi napište na mail karolina.kamberska@gmail.com. Pošlu vám všechny podrobnosti a domluvíme, co bude potřeba.

Pár let jsem psala blog Radost podle Karolíny. Už na něj nemám moc čas, ale mám ho ráda, a vy tam můžete najít stálice z mých kuchařek i nové recepty, a také spoustu dalšího čtení. Rádi pečujete o své zdraví? Nenechte si uniknout primitivní a dokonale funkční recepty na kváskový chléb a kimči!

Mé čtyři kuchařky – Karolina – domácí kuchařka, Štěstí z kuchyně, Jídlo jako vášeň a Každý den je svátek – koupíte pořád ještě ve většině knihkupectví. Už jsou na trhu pěkných pár let, což taky znamená že je koupíte za pěkně výhodné ceny!

Podporuji vášeň pro dobré a kvalitní jídlo. Nevěřím na zákazy a příkazy. Můžete jíst cokoliv, když se naučíte odhadnout množství a načasování. Klidně i čokoládový koláč, nebo tence nakrájený bůček s medovou kůrkou… Chce to jen myslet a zachovat si bdělost a zdravou míru. Ozvěte se, pokud s tím budete chtít pomoci.