Jak probíhá spolupráce?

Společně zkusíme objevit, co je právě pro vás nejlepší. Pokud budete chtít, zvážím vás na bioimpedanční váze. Ale možná vás netrápí váha, spíš málo energie, špatná nálada, neklidný spánek? Promyslíme.

Milé klientky, od 1. prosince 2021 zavádím kromě už zavedených on-line konzultací i rychlé on-line kontroly (viz níže na stránce). Původně jsem myslela, že se tomu vyhneme, protože při kontrolách je skvělé se zvážit na Tanitě. Ale situace je turbulentní, takže měním názor – strávit společně půlhodinku na Messengeru nebo Skypu je rozhodně užitečnější, než nestrávit ji vůbec… Takže než pomine doba karantén a home officů na druhém konci republiky, je určitě fajn se vídat i takto.

Ale osobní konzultace u mě v Široké běží dál! Nikoho se nevyptávám, jestli je očkovaný nebo ne (stejně mi to vždycky řeknete samy :-)…), dodržujeme všechna hygienická pravidla a pořád se rády vidíme…

Konzultace: 50 minut/1000 Kč

Bioimpedanční váha Tanita nám řekne základní informace o vašem těle – váhu, množství vody, tuku, svalů, váš metabolický věk, množství nebezpečného viscerálního tuku, bazální metabolismus a také hmotnost kostí. Dáme si tyto informace do kontextu vašeho života a zdraví. Probereme historii vašeho vztahu k jídlu, aktuální radosti i trápení, chutě, diety, stres, pohyb, odpočinek… Po první konzultaci vám vypracuji výstup, na kterém se domluvíme, většinou to bude jídelní plán:

Vypracování jídelního plánu: 1500 Kč

Plán vám zašlu do tří dnů po konzultaci. Bude zahrnovat všechno důležité pro nastartování změny správným směrem – a ukázkový jídelníček. Navrhnu vám sestavu drobných triků, kterými si jednoduše zlepšíte každodenní jídelní rutinu. Pošlu i recepty, které pro vás mohou být užitečné. 

Krátká kontrola: 25 minut/450 Kč

Všechno funguje jak má, jen chcete mít jistotu? Můžete chodit pravidelně na krátkou kontrolu. Ta zahrnuje převážení na bioimpedanční váze a společné zamyšlení, co můžeme ještě zlepšit. Frekvenci kontrol si určujete sama – pro někoho jsou skvělou motivací kontroly jednou týdně, někomu stačí „jen občas, ze zvědavosti…“

On-line konzultace: 40 minut/800 Kč

Někdy to nejde jinak… Domluvme se vždycky alespoň dva dny předem. Na dálku vás na Tanitě nezvážím, to dá rozum, ale bude fajn když budete vědět alespoň číslo z vaší domácí váhy a také obvod svého pasu a boků. Probereme všechno úplně stejně, jako bychom to udělaly při konzultaci naživo. Jídelní plán vám můžu spolehlivě vypracovat i na základě on-line konzultace. A třeba se příště potkáme normálně v poradně, až to situace dovolí.

Krátká kontrola on-line: 30 minut/450 Kč

Když situace nenahrává osobní návštěvě, můžeme alespoň probrat, jak se máte, co se daří a co ne, najít nové nápady a cesty… Všechno vám pak shrnu to krátkého mailu, včetně tipů a odkazů na spolehlivé zdroje či recepty. Můžeme se klidně domluvit, že před kontrolou mi budete pár dní posílat váš jídelníček a aktivity (záleží, jestli to budete cítit jako užitečné).